| xRoocked a întrebat:

Am si eu o intrebare il legatura cu statul drept. Cateodata mi se spune sa stau drept. eu stau drept. cum adica sa stau drept? trebuie sa dau umerii in spate sau cum? Sa imi explice si mie cineva

Atenţie! Problemele de natură medicală sunt probleme serioase care necesită asistenţă/consult specializat. Sugestiile date de utilizatorii TPU au doar o valoare orientativă şi în nici un caz nu exclud consultul profesional medical. Prin urmare vă recomandăm să apelaţi la personal medical specializat atât pentru diagnosticare, cât şi pentru tratament.
2 răspunsuri:
| tacitacitaci a răspuns:

Lipești călcâiele, fundul, umerii și capul de un perete. Aia e poziția de drept.

| 2P a răspuns:

Umerii nici in spate nici in fata, pe la mijloc asa relaxati iar de la jumate in sus coloana sa nu fie curbata inspre in fata! Ca sa faci un experiment cum ar trebui sa stai normal lipeste-te de un perete si vei intelege mai bine unde gresesti!