| anonim_4396 a întrebat:

Am si eu o mica problema. Si vouă vi se întâmpla de multe ori sa ma înecați cu apa etc, sau chiar cu scuipat, asa mi se întâmpla si mie. Dar azi-noapte m-am înecat in somn cu scuipat. mama mi-a spus ca dorm cu gura deschisă. Nu cred ca este vreo problema, adica si pe părinți i-am mai auzit sa faca ca mine, dar am zis sa va intreb! Este normal asa ceva? Mai ales în somn?
Multumesc (FUNDA)

Atenţie! Problemele de natură medicală sunt probleme serioase care necesită asistenţă/consult specializat. Sugestiile date de utilizatorii TPU au doar o valoare orientativă şi în nici un caz nu exclud consultul profesional medical. Prin urmare vă recomandăm să apelaţi la personal medical specializat atât pentru diagnosticare, cât şi pentru tratament.
3 răspunsuri:
| darrio2007 a răspuns:

N-ai intrebat nimic. Pentru că, in limba română, cand scrii se pune semnul? ca sa stie lumea ca intrebi ceva.

| DovleacTurbat a răspuns:

Si, intrebarea care-i?

| Cristii2001 a răspuns:

Eu zic ca se deduce destul de bine întrebarea! Adica daca este vreo problema cu chestia asta. Am scris :"Nu cred ca este vreo problema, dar am zis sa va intreb si pe voi". Ce înțelegeți. Ca va intreb daca este o problema sau nu, ca eu cred ca nu este. Multumesc.