| Clau94 a întrebat:

Salut (TPU) am si eu o problema cu stomacu ma doare rau stomacu si azi am stat la laptop toata ziua n-am nimica mentionez ca firigderu e plin de mancare da n-am pofta de mancare ce are va dau funda+vot daca imi spuneti ce am la stomac de azi dimineata ma doare cand m-am sculat ma doare de la ce poate fi durerea asta de stomac azi n-am papat nimicahee hee da mentionez ca e pling frigideru de mancare am de toate etc da n-am pofta de mancare de ce ce am dau funda+vot? daca raspundeti la intrebare? va rog eu frumos sa imi ziceti ce am cu stomacu de ma doare happy

Atenţie! Problemele de natură medicală sunt probleme serioase care necesită asistenţă/consult specializat. Sugestiile date de utilizatorii TPU au doar o valoare orientativă şi în nici un caz nu exclud consultul profesional medical. Prin urmare vă recomandăm să apelaţi la personal medical specializat atât pentru diagnosticare, cât şi pentru tratament.
Răspuns Câştigător
| EmaS a răspuns:

Lipsa poftei de mancare este un semn de imbolnavire.Ar trebui sa mergi la medic.

4 răspunsuri:
ÉrotiqueConseils
| ÉrotiqueConseils a răspuns:

E ceva normal să te doară dacă nu ai mâncat nimic. Nu mai sta în fața calculatorului. Mănâncă, ieși afară, plimbă-te, fă în fiecare dimineață gimnastică, eventual și jogging și va veni pofta de mâncare!
Ceaiul de tei/mentă deschide pofta de mâncare. Prepară unul, îndulcește-l cu miere, și încearcă să mănânci ceva.
Sănătate!

| bulin a răspuns:

Doamneee ai acordat funda pentru ca ti-a zis sa consulti un medic big grin Te doare stomacul sau burta este o diferenta? Daca te ustura stomacul poti avea gastirta ce regim alimentar ai? asa zi de zi. Poti lua omez inainte de masa si sigur iti va trece usturimea daca nu inseamna ca trebuie sa consulti un medic sa vezi ce ai.

| darrio2007 a răspuns:

Mai lasa laptopul.Ai sa te imbolnavesti.

| LifeInPink a răspuns:

Totusi mai bine incearca sa manaci ceva, nici asta nu iti face bine, chira daca nu ai pofta, macar asa putin. Poate te mai lasa, daca nu, du-te la doctor