| stef112 a întrebat:

am si eu o problema. deci stiti senzatia aceea cand stranuti. asa te gadila asa pe nas. problema mea este ca, cateodata simt aceea gadilatura la o singura nara dar nu imi vine sa stranut doar ca imi lacrimeaza ochii zici ca plang. si nu stiu de la ce e si ce pot face pentru a nu se maii repeta. poate fi sinuzita? dar dureri de cap sau alte simptome nu am decat lacrimarea ochilor. multumesc anticipat. funda

Atenţie! Problemele de natură medicală sunt probleme serioase care necesită asistenţă/consult specializat. Sugestiile date de utilizatorii TPU au doar o valoare orientativă şi în nici un caz nu exclud consultul profesional medical. Prin urmare vă recomandăm să apelaţi la personal medical specializat atât pentru diagnosticare, cât şi pentru tratament.
3 răspunsuri:
| EmaS a răspuns:

Cred ca faci alergie la ceva. Poti sa iei o pastila Clorfeniramin 4mg sa vezi daca mai ai aceste simptome.

| LolaLollita a răspuns:

Am mai patit si eu asa, e o senzatie aiureahappy Dar nu cred ca e nimic gravtongue

| FastAndFurious a răspuns:

S-ar putea sa fii de fapt alergic, de aia si stranuti si lacrimezi