| yAdrian a întrebat:

Am si eu o problema: http://imageshack.com/scaled/large/21/q045.jpg, este fix langa subrat. Mi-a iesit si putin pe piept. Ce ar putea sa fie? Cateva sfaturi?

P.S.: Am 16ani sunt baiat.

Atenţie! Problemele de natură medicală sunt probleme serioase care necesită asistenţă/consult specializat. Sugestiile date de utilizatorii TPU au doar o valoare orientativă şi în nici un caz nu exclud consultul profesional medical. Prin urmare vă recomandăm să apelaţi la personal medical specializat atât pentru diagnosticare, cât şi pentru tratament.
Răspuns Câştigător
| Eu_Alex_1997 a răspuns:

E ceva normal. Am patit-o si eu.

| yAdrian explică (pentru Eu_Alex_1997):

Am rezolvat-o. Totusi pentru ca mi-ai raspuns ai funda happy:

| Eu_Alex_1997 a răspuns (pentru yAdrian):

Ma bucur ca ti-a trecut. Probabil era o iritatie. Multumesc si eu.

| yAdrian explică (pentru Eu_Alex_1997):

Sistemul imunitar slabit (un virus mai rar) big grin.

| Eu_Alex_1997 a răspuns (pentru yAdrian):

Desi nu sunt sigur, cred ca am avut acelasi lucru. Decat ca aparuse pe piept si dupa urechi.