| Mariusika118 a întrebat:

Am si eu o problema legata de alunitele inestetice, am una pe picior de cateva luni, problema e ca doar azi am observat o modificare la ea prin faptul ca s-a umflat putintel si s-a inrosit. Acum nu stiu care ar putea fi cauza, poate fi de la hainele care se freaca de picior si poate a jenat-o, nu stiu sigur. Ce sfaturi imi dati?

Atenţie! Problemele de natură medicală sunt probleme serioase care necesită asistenţă/consult specializat. Sugestiile date de utilizatorii TPU au doar o valoare orientativă şi în nici un caz nu exclud consultul profesional medical. Prin urmare vă recomandăm să apelaţi la personal medical specializat atât pentru diagnosticare, cât şi pentru tratament.
1 răspuns:
| And4rr a răspuns:

Poi eu zic sa iti iei pantaloni scurti si sa mergi la un medic sa vad sigur ce ai pentru a nu se intampla ceva.
Sper ca te-am ajutat.