| Jrr_Cosmin_1995 a întrebat:

Salut tpu..am si eu o "problema" mai intimă.
Penisul meu cand este in stare flasca se poate decalota fără nici o problemă, iar cand este in stare erecta ma strânge foarte puțin, este normal?
Penisul meu in stare erecta este de 15 cm..si am 17 ani.

Atenţie! Problemele de natură medicală sunt probleme serioase care necesită asistenţă/consult specializat. Sugestiile date de utilizatorii TPU au doar o valoare orientativă şi în nici un caz nu exclud consultul profesional medical. Prin urmare vă recomandăm să apelaţi la personal medical specializat atât pentru diagnosticare, cât şi pentru tratament.
3 răspunsuri:
| darrio2007 a răspuns:

Ia si tu o marime mai mare ca sa nu te mai stranga.

| Violleta2022 a răspuns:

Nu-i normal, dar se poate rezolva problema, trebuind sa vezi un UROLOG, ca sa constate stadiul fimozei si daca este nevoie de tratament, sau interventie chirurgicala.

| laurentiutirei a răspuns:

Este normal este de la aţa
Cu cat se indinte mai mult cu atat simţi ca te tine.