| RoninKuzuri a întrebat:

Am și eu o problema mi-a venit ciclul luna aceasta pe 15 și a durat normal, că de obicei, problema e că acum pe 28 mi-a curs din nou sânge și destul de mult exact ca la ciclu adica s-a terminat azi, iar ultimul contact sexual l-am avut în mai și acela fiind protejat. De ce am sângerat iar?

Atenţie! Problemele de natură medicală sunt probleme serioase care necesită asistenţă/consult specializat. Sugestiile date de utilizatorii TPU au doar o valoare orientativă şi în nici un caz nu exclud consultul profesional medical. Prin urmare vă recomandăm să apelaţi la personal medical specializat atât pentru diagnosticare, cât şi pentru tratament.
3 răspunsuri:
| Felissa13Eden a răspuns:

Nu are legatura cu contactul sexual, nu esti insarcinata daca la asta te gandesti.
Cred ca ai o dereglare si ti-a venit mai devreme luna aceasta.
Daca ai pana in 21 de ani, o sa tot ai dereglari de acest tip.E normal.Menstruatia se regleaza dula ce nasti.

| RoninKuzuri explică (pentru Felissa13Eden):

Înțeleg, dar mi se pare ciudat sa vina de 2 ori în aceiași luna

| Felissa13Eden a răspuns (pentru RoninKuzuri):

Si mie mi s-a parut ciudat cand mi-a venit de 2 ori in aceeasi luna, dar nu s-a intamplat nimic happy