| stefanrkv a întrebat:

am si eu o problema si v-as ruga sa fiti foarte seriosi cu acest subiect..acum cateva zile am ridicat niste greutati si am simtit o durere ascutita in pareta stanga jos acum vad ca a inceput sa ma doara si testiculul stang mentionez ca nu prezinta niciun fel de unflatura nici in scrot nici in alta parte...

Atenţie! Problemele de natură medicală sunt probleme serioase care necesită asistenţă/consult specializat. Sugestiile date de utilizatorii TPU au doar o valoare orientativă şi în nici un caz nu exclud consultul profesional medical. Prin urmare vă recomandăm să apelaţi la personal medical specializat atât pentru diagnosticare, cât şi pentru tratament.
Răspuns Câştigător
| 19marian60 a răspuns:

Du-te repede la medic, acuma nu e grav dar pe parcurs va fi FOARTE GRAV, Eun sfat prietenesc si te rog sa mergi la medic(e singurul in masura sa te ajute!

| stefanrkv explică (pentru 19marian60):

Da am fost la medic chiar azi(23-07-2013) si mi-a zis ca am hernie inghinala o sa ma operez luna viitoare... mersi de sfat!

3 răspunsuri:
| adrian99th a răspuns:

Du-te la un doctor:-?
sper ca nu ai ridicat din prima 100kg cum fac unele genii ca ai belit mielu...:\
http://forum.softpedia.com/lofiversion/index.php/t112429-175.html

| Abeeeeeeee99 a răspuns:

Ai o problemă cu splina.De garv nu ştiu ce să zic, dacă e de gradul 1, probabil nu vei mai putea face efort (să nu alergi sau să nu mai ridici greutati), dar dacă e de gradul 3, trebuie să mergi la medic, si cel mai probabil o să ti-o scoată.Dar stai linistită ca operatia de splină e una foarte usoară. Funda?