| raul230 a întrebat:

Am un unguent gen o crema pentru cosuri "Zineryt" si mai am inca una pentru cosuri negre gen Nivea Anti-Blackheads. Am facut o masca cu nivea si nu stiu daca sa mai pun si zineryt?

Atenţie! Problemele de natură medicală sunt probleme serioase care necesită asistenţă/consult specializat. Sugestiile date de utilizatorii TPU au doar o valoare orientativă şi în nici un caz nu exclud consultul profesional medical. Prin urmare vă recomandăm să apelaţi la personal medical specializat atât pentru diagnosticare, cât şi pentru tratament.
3 răspunsuri:
| Victoria18 a răspuns:

Atata timp cat niciun doctor nu ti-a recomandat sa combini doua produse te poti alege cu o iritatie de toata frumusetea in urma reactiei adeverse a combinatiei substantelor din doua produse. Deci, hotaraste-te doar pe unul.

| r3r3r3r3r3r3 a răspuns:

Lasa-ti cosurile in pace ca-s naturale.

| roxyroy a răspuns:

Nu este indicat poate afecta pielea