| Narco a întrebat:

am vazut pe strada o femeie care fuma niste tigari cu totul negre. Aveti cumva idee ce tigari erau? Tin sa mentionez ca nu erau Sobranie Black Russian sau Sobranie Black Select. Avea si filtrul dar si foita neagra. Dau funda happy

Atenţie! Problemele de natură medicală sunt probleme serioase care necesită asistenţă/consult specializat. Sugestiile date de utilizatorii TPU au doar o valoare orientativă şi în nici un caz nu exclud consultul profesional medical. Prin urmare vă recomandăm să apelaţi la personal medical specializat atât pentru diagnosticare, cât şi pentru tratament.
Răspuns Câştigător
| Justme1997 a răspuns:

Djarum black clove
Dunhill fine cut black cigarettes
Probabil comandate de pe net?

16 răspunsuri:
| sierra1 a răspuns:

Da' dacă avea pantofi verzi, NU ne întrebi ce marcă erau?

| Furnicuta000 a răspuns (pentru sierra1):

Pantofi verzi gasesti peste tot dar tigari complet negre nu. Sunt sigura ca macar un fumator o sa isi dea seama ce tigari sunt.

| sierra1 a răspuns (pentru Furnicuta000):

Noaptea toate pisicile sunt (complet) negre

| Adry05 a răspuns (pentru sierra1):

încă aștept să văd și eu un răspuns folositor de la tine la vreo întrebare, toate răspunsurile tale par de parcă tu ai lua ceva verde

| sierra1 a răspuns (pentru Adry05):

"încă aștept să văd și eu un răspuns folositor"

da' cine ești tu, arbitrul de răspunsuri-care-ți-convin-doar-ție?

| Adry05 a răspuns (pentru sierra1):

în continuare la fel de proastă, nici nu-mi mai bat capu", dacă ți se pare că răspunsurile tale îs folositoare în vreun fel, și nu doar că faci glume la care râzi doar tu sau niște comentarii total deplasate ori dacă îs folositoare e ce ar gândi și cel mai prost om, chiar n-am ce să discut că ești caz pierdut laughing

| sierra1 a răspuns (pentru Adry05):

" acum 1 minut | Adry05 a răspuns : în continuare la fel de proastă"

cred că n-ai sesizat: nu vorbești cu familia ta

| Adry05 a răspuns (pentru sierra1):

Ba am sesizat, tocma de aia am zis proastă, că familia mea nu se potrivește apelativului ăla, tu pe de altă parte... Nu-mi place să fac lumea proastă, dar femeie, scuze că-ți zic, tu chiar ești, s-a văzut din prea multe dăți. Pur și simplu ești paralelă cu ce se discută, vorbești pe lângă, delirezi efectiv. Și dai citate din ce zic toți. ești cel puțin ciudată.

| sierra1 a răspuns (pentru Adry05):

"familia mea nu se potrivește apelativului ăla" - cred că totuși da

| Adry05 a răspuns (pentru sierra1):

Tipic omului prost, aruncă cu jigniri fără argumente și fără să cunoască. eu ți-am adus argumente de ce te consider proastă, tu ca de obicei, vorbești pe lângă doar de dragu de a ataca. că-mi și cunoști tu mie familia să te pronunți despre ei, atitudine de copil mic și prost ai.

| sierra1 a răspuns (pentru Adry05):

"Tipic omului prost... te consider proastă"

ți-am mai atras atenția, nu ești acasă la tine in familie

| Adry05 a răspuns (pentru sierra1):

Vai de capu meu, te las în pace că deja mi-au murit 10 neuroni per fiecare răspuns pe care ți l-am citit. Bă n-am văzut atâta prostie pe site-ul ăsta și a dat Domnu să mă cert cu mulți și să văd unii bătuți rău de tot în cap rău, da-i întreci pe toți. laughing) gata nu-ți mai dau atenție că oricum ești caz pierdut. Adioooos.

| sierra1 a răspuns (pentru Adry05):

" Adry05 a răspuns : Vai de capu meu"

de acord!

| gabicoo a răspuns:

Nu fuma țigări negre! Ți s-ar părut! Sunt sigur! Țigările erau albe la început!
Explicația:
Tocmai o pusese bărbatsu' să se uite în țeava de eșapament să vadă de ce sună ciudat sub mașină! Și el ca bou' a dat o cheie!
laughing

| Bizon95 a răspuns:

Trabucuri!

draguta intrebarea... "am vazut o femeie cu ochi verzi, ce culoare avea la chiloti si ce fel de tampon folosea"?

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Marijuana