| Nicusor2004Madalin a întrebat:

Salut,TPU
As vrea sa ma ingras mai mult in zona feței si nu stiu cum.
Manânc cât pot, pana imi vine sa vomit.
Cum as putea sa ma ingraș la fața?

Atenţie! Problemele de natură medicală sunt probleme serioase care necesită asistenţă/consult specializat. Sugestiile date de utilizatorii TPU au doar o valoare orientativă şi în nici un caz nu exclud consultul profesional medical. Prin urmare vă recomandăm să apelaţi la personal medical specializat atât pentru diagnosticare, cât şi pentru tratament.
6 răspunsuri:
| sierra1 a răspuns:

Ciudat ce vrei dar s-a inventat botox-ul de o vreme...

| Nicusor2004Madalin explică (pentru sierra1):

Nu am nevoie de botox!?

| sierra1 a răspuns (pentru Nicusor2004Madalin):

~sa ma ingras mai mult in zona feței~

și de asta de ce ai nevoie?

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Ți-aș da fălcuțele mele...eu mă îngraș la față mai mult decât îmi doresc... Dar vorba aia, noi să fim sănătoși. big grin

Serios vorbind, nu poți să te îngrași doar la față. E nevoie să te îngrași în general și se va depune și pe față, mai mult sau mai puțin, în funcție de genetică.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Locul in care corpul depunde grasime depinde de ''geneticul sau''. Nu poti alege asta. La fel e si la slabit. Daca vei fi in surplus caloric, te vei ingrasa si vei ajunge sa pui si ''pe fata'' la un moment dat

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Din pacate nu putem alege unde se depune si de umde se da jos grasimea. Totul este genetic. Daca esti subponderal, atunci continua sa fii in surplus caloric, poate o sa se depuna si in zona feței. Dava esti deja normoponderal sau chiar peste, iar grasimea nu se depune pe față ar fi bine să te oprești.
Mamă ce ti-as imprumuta eu niste obraji pufosi ca eu de abia scap de ei oticat de slabă as fi laughing