| PerPum a întrebat:

As vrea sa știu dacă știți vreo metoda de mărire a sânilor, nu tin Neapărat să-i am mai mari dar mi-ar plăcea ceva mai mult decât ce am acum...

Atenţie! Problemele de natură medicală sunt probleme serioase care necesită asistenţă/consult specializat. Sugestiile date de utilizatorii TPU au doar o valoare orientativă şi în nici un caz nu exclud consultul profesional medical. Prin urmare vă recomandăm să apelaţi la personal medical specializat atât pentru diagnosticare, cât şi pentru tratament.
5 răspunsuri:
| RAY a răspuns:

O dieta bogata in grasimi vitamina d si zinc

| Violleta2022 a răspuns:

Singura metoda de marire a sanilor este operatia chirurgicala de marire a lor.
In rest, nu exista creme, tratamente sau masaje care ar putea sa-i mareasca, deoarece ei cresc hormonal.

Dar, vezi ca s-au inventat sutienele cu bureti inautru, sunt ideale pentru ce ti-ar placea tie!

suntserios
| suntserios a răspuns:

Implanturi

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Boob job.

| WhatABeautifulDay a răspuns:

Asta depinde de genetica si raportul de grasime. Fie pui cateva kilograme pe tine, fie faci niste exercitii ca sa iti lucrezi muschii pieptului. Exercitiile nu te ajuta neaparat sa ii maresti, dar le da forma si ii fac mai fermi ceea ce da impresia ca sunt mai mari.