| Maciuca_Denis_2000 a întrebat:

asta e o întrebare mai bărbătească dacă as putea spune, de vreo 2 luni am sesizat ca mi-a apărut o alunita pe capul penisului. Nu s-a mărit și nu ma doare, dar vrea sa stiu dacă a mai pățit cineva asa nebunie.

Atenţie! Problemele de natură medicală sunt probleme serioase care necesită asistenţă/consult specializat. Sugestiile date de utilizatorii TPU au doar o valoare orientativă şi în nici un caz nu exclud consultul profesional medical. Prin urmare vă recomandăm să apelaţi la personal medical specializat atât pentru diagnosticare, cât şi pentru tratament.
2 răspunsuri:
| iMihai98 a răspuns:

Salut, alunita aceea in sine nu poate sa-ti provoace ceva, dar sub influenta altor factori acestea pot provoca diferite complicatii, sfatul meu este de a merge la un doctor pentru un consult, daca vrei sa afli mai multe amanunte poti accesa siteul https://www.lasermed.md/noutati.php?noutati=9

Succes!

| Frateletau30 a răspuns:

Mai bine mergi la medic sa vada despre ce este vorba.