| anonim_4396 a întrebat:

astazi am avut probleme dupa masa am mancat cam mult seara si ma simteam plin si ma durea stomacu + moleseala si dupa ce mananc sau cand stau ma tot inteapa stomacu jos in dreapta si acum de cateva minute ma injunghiat iar in zona stomacului numai ca spre burta parca se ducea.ce ar putea fi? si simt ca imi vine cv in gat ca o arsura.

Atenţie! Problemele de natură medicală sunt probleme serioase care necesită asistenţă/consult specializat. Sugestiile date de utilizatorii TPU au doar o valoare orientativă şi în nici un caz nu exclud consultul profesional medical. Prin urmare vă recomandăm să apelaţi la personal medical specializat atât pentru diagnosticare, cât şi pentru tratament.
1 răspuns:
| cammm a răspuns:

Ai aciditae la stomac, mananci prea rapid si alimente care favorizeaza aciditatea, mai poate fii apendicita(dar nu cred, daca zici de arsura din gat), si gastrita.

Uite aici niste sfaturi pentru arsuri in gat si stomac
http://www.unica.ro/......itate.html

Cu placere:)