| qwertpro a întrebat:

ati avut vreodata asa ceva? De vreo 3 zile, sunt unele momente in zi in care ma doare in piept. Timp de vreo 5-10 minute simt o presiune pe piept si in zona inimii si cand respir adanc ma doare si mai tare.Nu am tusa, febra, stranut absolut nici un simptom.Sambata am inghetat deoarece in sala in care am facut antrenamente era foarte frig, desi ce ar putea fi?

Atenţie! Problemele de natură medicală sunt probleme serioase care necesită asistenţă/consult specializat. Sugestiile date de utilizatorii TPU au doar o valoare orientativă şi în nici un caz nu exclud consultul profesional medical. Prin urmare vă recomandăm să apelaţi la personal medical specializat atât pentru diagnosticare, cât şi pentru tratament.
3 răspunsuri:
| Violleta2022 a răspuns:

Urgent la medic! Poate fii ceva la inima sau la plamani!

| Unanonimdepetpu a răspuns:

Am problema asta de 3 ani si inca nu am patit nimic, am fost si la medic si m-i-a zis ca nu am nimic. Totul apare cand faci efort mult in ziua respectiva sau pur si simplu e de la contractiile muschilor.
Stai linistit si cand mai apare respiri incet pana trece.

| Ilie_George_1998 a răspuns:

Ar putea fii de la muschii intercostali, se poate sa fii facut efort prea mare. Iti recomand sa fugi repede la medicul de familie, el stie mai bine decat noi. Nu te juca cu sanatatea ta, pace. ✌?