| 1Me9 a întrebat:

avem printre noi adolescenti / tineri cu anumite probleme mentale?
Daca da, ce problema aveti?!

Atenţie! Problemele de natură medicală sunt probleme serioase care necesită asistenţă/consult specializat. Sugestiile date de utilizatorii TPU au doar o valoare orientativă şi în nici un caz nu exclud consultul profesional medical. Prin urmare vă recomandăm să apelaţi la personal medical specializat atât pentru diagnosticare, cât şi pentru tratament.
7 răspunsuri:
| CristiDinBucuresti a răspuns:

Vorba lui Dabija

suntserios
| suntserios a răspuns:

O intrebare de foarte mare prost gust

| sierra1 a răspuns:

Nu e vorba de gust/dezgust/sau-ce-o-mai-fi, e vorba dacă tu crezi că unii de p-aici o să spună : da, eu sunt instabil mental sau ceva de genul ăsta (intre noi fie vorba - că tot nu ne citește nimeni - e plin de ei!)

| Digikey a răspuns:

Cred ca intrebarea este gresita.Trebuia sa intrebi daca este cineva sanatos la cap pe siteul asta.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Da, sunt foarte multi cu probleme mentale, doar arunca un ochi la penultima mea intrebare si o sa te convingi. laughing

| 1Me9 explică:

Nu inteleg ce va alarmati asa unii dintre voi, eu sunt diagnosticat cu personalitate paranoida cu episoade psihotice.un fel de psihoza paranoica.
Deci, C est la vie

| FreeRaskolnikov a răspuns:

Ai fi surprins cat de multi sufera de probleme nevrotice usoare, poate chiar 99 %. Pe tine cred ca te intereseaza cazuri extreme de spitale sau carucioare. Daca tot iti place dezastrul si depravada poti sa citesti despre Hitler sau japonia din al 2 lea razboi mondial ca acolo au fost chesti nasoale, de fapt peste tot in istorie sunt chestii nasoale si ne prefacem ca nu exista. Eu sunt femeie ca am crescut printre femei de mic si imi caut masculinitatea in perioada asta, o consider o problema din cauza ca gandesc ca o ***.