| T0XING a întrebat:

Azi am observat o mica problema la "testicule" anume unul dintre oua il pot misca intr-un fel in sus si parca nune prins de nimic iar celalalt nu, intr-un fel cade =), va rog ajutor daca stie cineva ce e.

Atenţie! Problemele de natură medicală sunt probleme serioase care necesită asistenţă/consult specializat. Sugestiile date de utilizatorii TPU au doar o valoare orientativă şi în nici un caz nu exclud consultul profesional medical. Prin urmare vă recomandăm să apelaţi la personal medical specializat atât pentru diagnosticare, cât şi pentru tratament.
6 răspunsuri:
anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Oul stâng e mereu mai nărăvas si de obicei atârnă mai jos. Este ok sa ai asimetrie intre ouă.

| T0XING explică (pentru anonim_4396):

Nu il lasa mai jos'cand stau pe spate ala ramane la loc si alalaly fuge in jos in sus spre mine

| anonim_4396 a răspuns (pentru T0XING):

Probabil a prins viata!

| T0XING explică (pentru anonim_4396):

Ce haz n aveti unii

| NoisyLight a răspuns:

Nu mai dispera, este ceva normal. Vecinul meu pensionar le poartă pe post de papion și nu crizează ca tine. Iar dacă mai iei și un șut în ele, o să le simți direct în gât. laughing
Relax, ești OK.

| T0XING explică (pentru NoisyLight):

Aceelasi lucru poate daca eram in 2007 aveatii haz