| RickyXDD a întrebat:

Azi am vazut ca am ochiul foarte rosu si nu stiu de ce. In partea de jos a ochiului am mult rosu. Mai ales ca in perioada asta nu pot sa merg la doctor din cauza carantinei. Stiti cumva de la ce e?

Atenţie! Problemele de natură medicală sunt probleme serioase care necesită asistenţă/consult specializat. Sugestiile date de utilizatorii TPU au doar o valoare orientativă şi în nici un caz nu exclud consultul profesional medical. Prin urmare vă recomandăm să apelaţi la personal medical specializat atât pentru diagnosticare, cât şi pentru tratament.
2 răspunsuri:
| CristiDinBucuresti a răspuns:

Daca ai o urgență poti merge la medic.Noi nu stim ce anume ai acolo dar suna ti medicul de familie sa i ti dea trimitere sau daca ai numarul medicului oftalmolog suna l si programeaza te azi.

| RickyXDD explică (pentru CristiDinBucuresti):

Am aflat ca bunicul meu a avut conjuctivita si eu sunt acum la bunici probabil de aia?‍♂️