| lemonn3256 a întrebat:

azi ma jucam fotbal in curte si am cazut pe alee si m-am lovit la pumn, mi s-a luat pielea de pe 2 cioturi de la pumn, tin spirt acum, maine sa merg la medic?

Atenţie! Problemele de natură medicală sunt probleme serioase care necesită asistenţă/consult specializat. Sugestiile date de utilizatorii TPU au doar o valoare orientativă şi în nici un caz nu exclud consultul profesional medical. Prin urmare vă recomandăm să apelaţi la personal medical specializat atât pentru diagnosticare, cât şi pentru tratament.
4 răspunsuri:
| sierra1 a răspuns:

Suna la 112 și intreaba acolo - ei știu mai bine ca noi

| Alverto a răspuns:

Stai calm, pe la 4-6 ani m-am lovit atât de tare la genunchi încât nici nu mai simțeam durere, și varu-miu care făcea mișto de mine, nu-mi dădea spirt-ul. Și uite, sunt bine

Răspuns utilizator avertizat
| MariaMonica2009627 a răspuns:

Alții au pățit si mai rau si uite ca traiesc, îți sugerez sa nu suni la 112 pentru ca sunt căzuri foarte grave ce merita atenția lor.
Sanatate!