| dendendenis a întrebat:

Beau multe lichide zilnic, dar cand fac sport nu transpir deloc si depun si efort mult. Ce sa fac ca sa transpir la fel ca fotbalistii de exemplu cand fac sport? Multumesc.

Atenţie! Problemele de natură medicală sunt probleme serioase care necesită asistenţă/consult specializat. Sugestiile date de utilizatorii TPU au doar o valoare orientativă şi în nici un caz nu exclud consultul profesional medical. Prin urmare vă recomandăm să apelaţi la personal medical specializat atât pentru diagnosticare, cât şi pentru tratament.
3 răspunsuri:
| Lisa01 a răspuns:

Cunosc pe cineva cu o problema similara.nu ai ce face, asa esti tu, desi nu i bine.mergi la doctor

| giony54 a răspuns:

Sa bei numai apa plata si sa nu te dai cu produse impotriva transpiratiei si este bine sa faci o detoxifiere a corpului.

| Akihito a răspuns:

Probabil tot lochidul este eliminat prin alte metode si nu mai ramane lichid pentru transpiratie, plus ca acum mai e si iarna. Poate la vara reusesti sa-ti atingi telul!