| Andrei1859 a întrebat:

Care sunt dimptomele cancerului la gât?

Atenţie! Problemele de natură medicală sunt probleme serioase care necesită asistenţă/consult specializat. Sugestiile date de utilizatorii TPU au doar o valoare orientativă şi în nici un caz nu exclud consultul profesional medical. Prin urmare vă recomandăm să apelaţi la personal medical specializat atât pentru diagnosticare, cât şi pentru tratament.
2 răspunsuri:
| RobertMoon a răspuns:

Simptomele cancerului de gât:
tuse;
modificări ale vocii, cum ar fi răguşeala sau lipsa de claritate;
dificultate la înghiţire;
durere în ureche;
un nod sau o durere care persistă;
o durere în gât;
pierdere în greutate.

Nici un minut nu a durat să găsesc, cred că îți era lene sa cauți pe net.