| anonim_4396 a întrebat:

cat este o operatie de hernie de disc lombara?

Atenţie! Problemele de natură medicală sunt probleme serioase care necesită asistenţă/consult specializat. Sugestiile date de utilizatorii TPU au doar o valoare orientativă şi în nici un caz nu exclud consultul profesional medical. Prin urmare vă recomandăm să apelaţi la personal medical specializat atât pentru diagnosticare, cât şi pentru tratament.
6 răspunsuri:
| Voicu_Andrei_1997 a răspuns (pentru ee):

Fa inteligento eu abia mai pot merge daca ma interesa ce au patit altele ma intereseam singur eu am intrebat altceva, daca esti proasta si nu intelegi intrebarea nu mai raspunde

| ee a răspuns (pentru Voicu_Andrei_1997):

La stat free,

dar te-ai gandit in caz canu mori si ramai paralizat cine va avea grija de tine, cine va umbla prin tribunale!

ai incerat repaus la pat+kineto...

| Voicu_Andrei_1997 a răspuns (pentru ee):

La stat, statu nu imi deconteaza nimic si in plus de toate ca sa fac kineto nu imi trebuie bani, la pat am stat de pomana

| Voicu_Andrei_1997 a răspuns (pentru ee):

Pai si doar la Timisoara se face aceasta operatie in Craiova nu merge