| Dat_Razvan_1998 a întrebat:

Salut TPU: Ce parere aveti de sexul in grup adica o femeie si 2 barbati este normal sa se practice sexul in grup?

Atenţie! Problemele de natură medicală sunt probleme serioase care necesită asistenţă/consult specializat. Sugestiile date de utilizatorii TPU au doar o valoare orientativă şi în nici un caz nu exclud consultul profesional medical. Prin urmare vă recomandăm să apelaţi la personal medical specializat atât pentru diagnosticare, cât şi pentru tratament.
Răspuns Câştigător
| ChocolateFantasy a răspuns:

Nu e vorba ca e normal sau nu e normal. Tine de conceptia fiecaruia, de dorinta, de libertatea pe care si-o impune el insusi (sau ea insasi). Nu scrie undeva ca este sau nu normal. Din punctul meu de vedere, sincer, mi se pare o prostie.Nu as face asta nici daca sunt in cuplu cu cineva, nici daca nu sunt. Ok, unii zic ca e o experienta noua, nu stiu ce sa zic. Dar ..eu ma multumesc cu unul laughing Clar este ca, noi fetele nu prea avem o parere buna despre sexul in grup, in schimb baietii (1 baiat si 2 fete).off laughing Cred ca mai toti viseaza la asa ceva laughing

3 răspunsuri:
Legiuitoarea
| Legiuitoarea a răspuns:

Bună.
Dacă asta le este educația și vor numai implicație fizică, este direct problema lor.
Pa, pa.

| JustStitch a răspuns:

Mai bine un barbat cu 2 femei ca altfel ar fi mult prea gay happy

| CrazyRat a răspuns:

Ce mai este normal in zilele astea? laughing
Normal nu este din punctul meu de vedere, chit ca multi zic ca ii ceva nou sau mai stiu eu ce. Fata ar trebui sa se gandeasca ori cu unul ori cu niciunul ca doar nu o face pentru pornografie si si in asa ceva mai rar. Multi o sa zica ca ii curiozitate, eu nu cred, in schimb ceea ce cred eu ii ca fata nu ii deloc genul de fata mai cu capul pe umeri (daca intelegi ce vreau sa zic). happy