| ςσsmiη a întrebat:

Ce proteine imi recomandati dintre Universal Gain Fast 3100 si Dymatize Super Mass Gainer. Stiti cumva daca la Auchan sau Decathlon se gasesc?

Atenţie! Problemele de natură medicală sunt probleme serioase care necesită asistenţă/consult specializat. Sugestiile date de utilizatorii TPU au doar o valoare orientativă şi în nici un caz nu exclud consultul profesional medical. Prin urmare vă recomandăm să apelaţi la personal medical specializat atât pentru diagnosticare, cât şi pentru tratament.
2 răspunsuri:
| Cosmin86 a răspuns:

1. alea nu sunt proteine, sunt weight gainere bazate pe carbohidrati ( vrei carbohidrati sau proteine? )

2. evident ca NU, se gasesc la firmele specializate pe suplimente, ce naiba ar cauta la Auchan.

| Alinaka a răspuns:

Ambele produse sunt Gainere, Universal Gain Fast 3100 http://www.culturism.net/......55-kg.html Dymatize Super Mass Gainer http://www.culturism.net/gainere/dymatize-super-mass-gainer-5-4-kg.html te vor ajuta sa pui masa musculara. Nu sunt in auchan, le poti cumpara de la magazine de suplimente sau shopuri online,