| Radu882 a întrebat:

Ce se intampla daca ma doare testiculul stang de câteva ore? Rog seriozitate!

Atenţie! Problemele de natură medicală sunt probleme serioase care necesită asistenţă/consult specializat. Sugestiile date de utilizatorii TPU au doar o valoare orientativă şi în nici un caz nu exclud consultul profesional medical. Prin urmare vă recomandăm să apelaţi la personal medical specializat atât pentru diagnosticare, cât şi pentru tratament.
8 răspunsuri:
| darrio2007 a răspuns:

Sa fii multumit ca il ai si pe dreptul.
Acum, fara glumă, tai-o la medic daca te doare tare.

| Sofer a răspuns:

Dacă ai făcut altceva gen efort. E posibil sa te doară din senin. Dacă nu îți trece, vizitează un medic.

| aXy99 a răspuns:

Din senin? Ai stat pe el, te-ai lovit?

| Radu882 explică (pentru aXy99):

Nu,din senin

| aXy99 a răspuns (pentru Radu882):

Te mai doare?

| seth2016 a răspuns:

Daca durerea de testicul se agraveaza si/sau apar alte simptome sau nu dispare mergi la doctor. O torsiune este urgenta medicala.
Daca ai blue ball(s) (tesiune sexuala acumulata) un partener e cel mai bun doctor, dar poti rezolva si fara partener happy.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Ai nevoie ne masaj testicular!

| Bruno92 a răspuns:

Mai apar din când în când dureri de astea la oricine relativ.