| Anonimbot a întrebat:

ce se intampla daca te dai cu titan gel la 11 ani?

Atenţie! Problemele de natură medicală sunt probleme serioase care necesită asistenţă/consult specializat. Sugestiile date de utilizatorii TPU au doar o valoare orientativă şi în nici un caz nu exclud consultul profesional medical. Prin urmare vă recomandăm să apelaţi la personal medical specializat atât pentru diagnosticare, cât şi pentru tratament.
5 răspunsuri:
| mihai69 a răspuns:

Nu are niciun efect, în afară de pierderea banilor pe care îi dai pe el!
Indiferent de vârstă.

| Anonimbot explică (pentru mihai69):

Eu ma refer cand mai imbatranesti se intampla ceva?

| sierra1 a răspuns:

Simplu; devii răpitor, de mic

| Andreeush a răspuns:

Pierzi niște bani aiurea.

| mihai69 a răspuns (pentru Anonimbot):

Când îmbătrânești îți cam cade părul, faci burtă, slăbește vederea... Unii fac tensiune. Cam asta e la bătrânețe...