| MoroșanuGigi324 a întrebat:

Salut TPU!
Cum as putea sa scap de coatele și genunchi negri acasă?
Ce probleme ascund aceștia daca ascund ceva?
Care ar fi remediile naturale acasă pentru ele?
Trebuie să mă duc la doctor sa rezolv?
Ce creme mi-ați recomanda?

Atenţie! Problemele de natură medicală sunt probleme serioase care necesită asistenţă/consult specializat. Sugestiile date de utilizatorii TPU au doar o valoare orientativă şi în nici un caz nu exclud consultul profesional medical. Prin urmare vă recomandăm să apelaţi la personal medical specializat atât pentru diagnosticare, cât şi pentru tratament.
1 răspuns:
| wakawaka a răspuns:

Nu e ceva de dus la doctor, multa lume se confrunta.
Poti sa faci o mixtura de bicarbonat de sodiu si lamaie si sa te dai de cateva ori pe zi pana vezi o diferenta. Sau daca vrei sa dai bani, te poti duce si la dematolog sa iti recomande ceva.
Lamaia merge si la pistrui, apropo, ii diminueaza.