| anonim_4396 a întrebat:

Cum sa scap de senzatia asta. ma simt balonat si sunt balonatlaughing De cateva ore is asa..Acum mi-e foame si nu pot sa mananc ca is prea balonat..Cum pot sa fac sa scap de balonare? Sau cum sa ragai... Fara medicamente!

Atenţie! Problemele de natură medicală sunt probleme serioase care necesită asistenţă/consult specializat. Sugestiile date de utilizatorii TPU au doar o valoare orientativă şi în nici un caz nu exclud consultul profesional medical. Prin urmare vă recomandăm să apelaţi la personal medical specializat atât pentru diagnosticare, cât şi pentru tratament.
Răspuns Câştigător
| BriannaBria a răspuns:

Mananca Activia, sau poti sa mananci fortat o felie de paine goala pana iti vine la Wc sau nu trebuie neaparat sa iti vina doar tragi un part laughing Crede-ma, merge laughing

| cristian100 a răspuns (pentru BriannaBria):

Din intamplare am avut un activia in frigiderbig grin. L-am mancat si acum nu mai am nimic. Mersi big grin.

3 răspunsuri:
anonim_4396
| anonim_4396 explică:

Buna!
Depinde ce mananci, conteaza mult.
Uite niste remedii aici,
http://www.eva.ro/......23969.html
Te pup!

| Gdeni a răspuns:

Scremete, daca nu sti sa ragai, da basiwinking