| GP_Mugur_1997 a întrebat:

cum sa va spun pe intelesul vostru, mi-a aparut un cos langa penis (nu pe el) deasupra lui si ma doare de numai pot si sa si umflat, ce sa fac?

Atenţie! Problemele de natură medicală sunt probleme serioase care necesită asistenţă/consult specializat. Sugestiile date de utilizatorii TPU au doar o valoare orientativă şi în nici un caz nu exclud consultul profesional medical. Prin urmare vă recomandăm să apelaţi la personal medical specializat atât pentru diagnosticare, cât şi pentru tratament.
Răspuns Apreciat de Editori
Brigaela
| Brigaela a răspuns:

In primul rand nu incerca sa il storci sau sa il rupi. Pune-ti comprese cu Rivanol rece si daca in 24 de ore nu da semnificativ inapoi, mergi la medicul de familie sau la urgenta

3 răspunsuri:
| alessia5158 a răspuns:

Pentru identificarea formatiunii aparute si sfaturi terapeutice trebuie sa mergi la un medic dermatolog.

| KanameKuran a răspuns:

Dupa cum a spus alessia5158, trebuie sa mergi la doctor. Poate nu e un simplu cos,

| xYonasuper a răspuns:

Aceasta intrebare intra in clasamentul intrebarilor stupide.