| vladsilviU334 a întrebat:

daca ai spondiloza cervicala este cerva grav?

Atenţie! Problemele de natură medicală sunt probleme serioase care necesită asistenţă/consult specializat. Sugestiile date de utilizatorii TPU au doar o valoare orientativă şi în nici un caz nu exclud consultul profesional medical. Prin urmare vă recomandăm să apelaţi la personal medical specializat atât pentru diagnosticare, cât şi pentru tratament.
Răspuns Câştigător
| AndreeaDeea221998 a răspuns:

Cred ca marea majoritate a oamenilor au spondiloza. E nasol ca din cauza ei ai dureri de cap (deoarece împiedica circulația sângelui în "mod normal" spre cap). Dar foarte grav nu este.

| vladsilviU334 explică (pentru AndreeaDeea221998):

A deci trebuie sa merg la doctor

3 răspunsuri:
anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Este, e o boala degenerativa, trateazo altfel iti va pune probleme grave mai tarziu nici nu vei putea dormi