| Ivanka11 a întrebat:

De 1 an ori 2 mă simt obosita rău chiar daca dorm, mă doare rău oasele, spatele, și capul când mă trezesc de dimineață. Și
și îmi apare niste pete roșii pe mine la fiecare duș? Exista vreo boală asemănătoare cu aceste simptome?

Atenţie! Problemele de natură medicală sunt probleme serioase care necesită asistenţă/consult specializat. Sugestiile date de utilizatorii TPU au doar o valoare orientativă şi în nici un caz nu exclud consultul profesional medical. Prin urmare vă recomandăm să apelaţi la personal medical specializat atât pentru diagnosticare, cât şi pentru tratament.
4 răspunsuri:
Bula
| Bula a răspuns:

Incearca sa dormi in alt pat, vezi rezultatul.
Daca in alt pat nu apar aceste simptome, atunci patul trebuie reparat s-au schimbat, eventual folosit o saltea.
Daca simptomele apar la fel si in alte paturi, atunci este problema medicala, trebuie sa mergi la medicul de familie, el te va indruma mai departe...

| xSega a răspuns:

Corpul nu este corect oxigenat și de asta, nu cred ca e vorba de o boala, ai avut vreodată probleme cu sinusurile?

| Cashews21 a răspuns:

Du-te ma la doctor