| Lukasz a întrebat:

De 2 zile am febra musculara,la abdomen si la piciorul drept,si acum nu stiu,de obicei la mine trece intr-o zi,cand ma incordez ma doare cateodata si in partea dreapta,si cand merg ma doare piciorul drept, la muschi, Acum 2 zile am avut antrenament,si m-am cam fortat,adica am facut multe exercitii,deci cand ma incordez ma doare tot abdomenul,cateodata si sub buric,si rareori in partea dreapta,dar patesc asta doar cand ma incordez,si la picior,cand merg,dar nu ma doare intr-una, tin sa mentionez ca nu am simptome de apendicita, nu imi vine sa vomit sau alte lucruri.Ce credeti ca am? Voi vedea maine cum va fi.

Atenţie! Problemele de natură medicală sunt probleme serioase care necesită asistenţă/consult specializat. Sugestiile date de utilizatorii TPU au doar o valoare orientativă şi în nici un caz nu exclud consultul profesional medical. Prin urmare vă recomandăm să apelaţi la personal medical specializat atât pentru diagnosticare, cât şi pentru tratament.
1 răspuns:
| Gameplay_Cirus_1998 a răspuns:

Pentru doar atat tu postezi intrebari pe Internet? Iti trece, lasa timpul sa treaca si nici nu o sa observi cand o sa treaca... Sa nu faci miscare cat ai febra musculara, risti sa faci ruptura musculara.