| Allin_Zallin_1992 a întrebat:

de 2 zile am observat ca se exfoliaza pielea la subrat si am si niste iritatii rosii, stie cineva ce poate sa fie? Am cautat pe google dar imi da cu totul si cu totul alte rezultate.

Atenţie! Problemele de natură medicală sunt probleme serioase care necesită asistenţă/consult specializat. Sugestiile date de utilizatorii TPU au doar o valoare orientativă şi în nici un caz nu exclud consultul profesional medical. Prin urmare vă recomandăm să apelaţi la personal medical specializat atât pentru diagnosticare, cât şi pentru tratament.
2 răspunsuri:
| CristiDinBucuresti a răspuns:

Mergi la doctor, funda

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Cred că vergeturi, poți scăpa de vergeturi cu laser cat sunt roșiatice.