| anonim_4396 a întrebat:

de aseara imi vajaie ceva in urechea stanga cand inghit, sunt racit de 4 zile, am cascat dintr-o data si de atunci tot cu vajaitu ala enervant sunt, parere?

Atenţie! Problemele de natură medicală sunt probleme serioase care necesită asistenţă/consult specializat. Sugestiile date de utilizatorii TPU au doar o valoare orientativă şi în nici un caz nu exclud consultul profesional medical. Prin urmare vă recomandăm să apelaţi la personal medical specializat atât pentru diagnosticare, cât şi pentru tratament.
Răspuns Câştigător
anonim_4396
| anonim_4396 explică:

Se numește tinitus, acufene mergi la un medic ORL urgent pana nu devine cronic ca după nu mai scapi never de acel vajait acum depinde scăpa de răceală mai întâi da fa și o vizita la ORL acel vajait poate fi intermitent sau permanent ai grija sa nu ies aspirine ca favorizează tinitusul

1 răspuns:
| darrio2007 a răspuns:

De la răceală. Părere.