| Cosmin483 a întrebat:

Salut, TPU!
De azi dimineață mă dor mușchii picioarelor de mor, nici nu ma pot apleca. Știți cum îmi poate trece?

Atenţie! Problemele de natură medicală sunt probleme serioase care necesită asistenţă/consult specializat. Sugestiile date de utilizatorii TPU au doar o valoare orientativă şi în nici un caz nu exclud consultul profesional medical. Prin urmare vă recomandăm să apelaţi la personal medical specializat atât pentru diagnosticare, cât şi pentru tratament.
Răspuns Câştigător
| IoanaMihaela5267 a răspuns:

Cand te dor muschii ori e febra ori e vreo problema si in cazul lui cred ca e febra musculara si in cazul in care nu stiai daca consumi alimente cu foarte mult zahar sau chiar zahar muschii nu vor mai fi la fel de contractati ceea ce inseamna ca nu ar mai trebui sa aiba acea durere

8 răspunsuri:
| gigite a răspuns:

Dar miros ai?

| Cosmin483 explică (pentru gigite):

Ai citit întrebarea?

| gigite a răspuns (pentru Cosmin483):

E o simptoma de la covid-utz...

| IoanaMihaela5267 a răspuns:

Mananca ceva dulce sau cateva linguri de zahar

| Cosmin483 explică (pentru IoanaMihaela5267):

Wtf, ai citit întrebarea?

| Cosmin483 explică (pentru IoanaMihaela5267):

A, n-am știut. Mersi!
Acum dau fuga la butoiul cu miere de albine?

| IoanaMihaela5267 a răspuns (pentru Cosmin483):

Da

| IoanaMihaela5267 a răspuns (pentru Cosmin483):

Cand te dor muschii ori e febra ori e vreo problema si in cazul lui cred ca e febra musculara si in cazul in care nu stiai daca consumi alimente cu foarte mult zahar sau chiar zahar muschii nu vor mai fi la fel de contractati ceea ce inseamna ca nu ar mai trebui sa aiba acea durere

| RoMario2q a răspuns:

Febră musculară
Mai fă mișcare și îți trece
Proprie experiență
Cui pe cui se scoate?