| V3lCr0 a întrebat:

de cand am inceput sa ma barbieresc de aproape un an...mi se tot face un vartej pe partea dreapta...si ma enerveaza..ca parul nu creste drept ca pe partea stanga ci in spirala..ma puteti ajuta?

Atenţie! Problemele de natură medicală sunt probleme serioase care necesită asistenţă/consult specializat. Sugestiile date de utilizatorii TPU au doar o valoare orientativă şi în nici un caz nu exclud consultul profesional medical. Prin urmare vă recomandăm să apelaţi la personal medical specializat atât pentru diagnosticare, cât şi pentru tratament.
1 răspuns:
| Lauraost a răspuns:

Pai, nu prea ai ce face. poate daca te duci la undermatolog... dar nu cred... ca firul de par creste din piele si nu stiu unde in alta parte ai putea sa mergi.