| keepitmellow a întrebat:

de cand ma stiu imi pusca genunchii cand ma aplec sau îi indoi dar de cateva zile ma doare genunchiul cand il indoi de parca mi se rup oasele sau se freaca(am 14 ani si faceam kickbox pana acum 2 luni ca m-am mutat si acum stau doar in casa si nu mai fac nimic)

Atenţie! Problemele de natură medicală sunt probleme serioase care necesită asistenţă/consult specializat. Sugestiile date de utilizatorii TPU au doar o valoare orientativă şi în nici un caz nu exclud consultul profesional medical. Prin urmare vă recomandăm să apelaţi la personal medical specializat atât pentru diagnosticare, cât şi pentru tratament.
Răspuns Câştigător
| aneliram a răspuns:

E intersant: http://www.doctor.info.ro/zgomote_articulara
E bine sa mergi la doctor, totusi.

7 răspunsuri:
| alessia5158 a răspuns:

Nu ai decat o singura solutie : sa mergi la un medic ortoped!

| CristiDinBucuresti a răspuns:

Pușcă iancu

| Violleta2022 a răspuns:

Eu nu am inteles... cine-ti pusca genunchii?

| keepitmellow explică (pentru Violleta2022):

Imi pocnesc ei

| Violleta2022 a răspuns (pentru keepitmellow):

Pai, vorbeste clar baiete, ca nu te impusca nimeni!

| AndreiWeisz a răspuns:

Mergi la un reumatolog pentru o parere de specialitate.

| keepitmellow explică (pentru AndreiWeisz):

Am fost si a zis ca nu am calciu, dar mi-a spus un profesor de la scoala ca e grav, ca a avut un prieten cu aceeasi problema si a ajuns naspa(era fotbalist)si eu fiind kickboxer fac multe genoflexiuni si ma doare.