| bogdan93_8247 a întrebat:

De cateva zile am renuntat la fumat si as vrea sa stiu si eu daca exista ceaiuri si chesti de genu pentru detoxifiere?
Nam chef sa astept 10 ani sa am din nou plamanii curati

Atenţie! Problemele de natură medicală sunt probleme serioase care necesită asistenţă/consult specializat. Sugestiile date de utilizatorii TPU au doar o valoare orientativă şi în nici un caz nu exclud consultul profesional medical. Prin urmare vă recomandăm să apelaţi la personal medical specializat atât pentru diagnosticare, cât şi pentru tratament.
Răspuns Câştigător
| mixxjim a răspuns:

Exista multe pentru detoxifiere generala. pentru plamani va trebui sa astepti pentru nu e vorba doar de "afumarea" plamanilor, ci in momentul in care acel fum fierbinte intra in organism/plamani unele vase de sange (foarte mici si fine) se dilatau foarte mult pina la spargere (asa au prins-o parintii unei prietene ca fuma, s-a vazut asta la o radiografie facuta pentru o raceala), deci cu asta e mai greu. oricum, felicitari ca te-ai lasat, sanatate multa!

1 răspuns:
| Marius1985 a răspuns:

Pentru detoxifiere, asta este excelent: http://track.untoxin.ro/product/Untoxin/?pid=128&uid=1419