| Adrian_Costin_1999 a întrebat:

De cateva zile ma doare testiculul drept. Prima data m-a durut mai tare iar apoi m-a lasat. Dupa ce ma masturbe ma doare din nou dar nu asa rau, astfel incat mi se lasa pe picior. Mentionez ca la palpare NU ma doare deloc. Nu stiu ce sa fac. Multumesc!

Atenţie! Problemele de natură medicală sunt probleme serioase care necesită asistenţă/consult specializat. Sugestiile date de utilizatorii TPU au doar o valoare orientativă şi în nici un caz nu exclud consultul profesional medical. Prin urmare vă recomandăm să apelaţi la personal medical specializat atât pentru diagnosticare, cât şi pentru tratament.
4 răspunsuri:
anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Sa te duci la urolog

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Daca te durea la atingere, ziceam ca e raceala. Dar sa te doara fara sa il atingi. ce sa zic. Posibil sa ramai orfan de un ou.

| Anonim9114562123 a răspuns:

Du-te la un medic urolog sa te consulte pentru a pune un diagnostic corect.

| alexandru4124 a răspuns:

Am patit si eu asta, la mine aparea dintr-o data durerea si se amplifica pe masura ce mergeam. am fost la urolog si mi-a spus ca de vina este faptul ca nu ma duc la baie cand trebuie(adica tineam in mine pana se ducea nevoiea). pana la urma a trecut happy