| robert197 a întrebat:

Salut TPU, de câteva zile ma mănâncă pe cerul gurii, tata zicea ca e de la vreme pentru ca nu aveam nimic înainte. Astăzi am mers câteva ore cu trapa la masina deschisă și am simtit ca ma mănâncă mai tare, simt si o oarecare durere in gât, poate fi de la trapă, dar în rest? Stranut foarte des, ca incepe sa ma mănânce o nară si ma scarpin cum ar veni, iar după stranut de câteva ori, cred ca am iar polipi, pot avea si o alergie la praf? Am cam avut praf in camera in ultimul timp.

Atenţie! Problemele de natură medicală sunt probleme serioase care necesită asistenţă/consult specializat. Sugestiile date de utilizatorii TPU au doar o valoare orientativă şi în nici un caz nu exclud consultul profesional medical. Prin urmare vă recomandăm să apelaţi la personal medical specializat atât pentru diagnosticare, cât şi pentru tratament.
1 răspuns:
| gabicoo a răspuns:

Renunță la prafuri! Treci pe iarbă!
winking