| Catalinlupu23 a întrebat:

de ce ma simt ca o leguma adica nu am chef de nimic nici afara, nici acasa, dorm si mult si tot sunt ca o leguma?

Atenţie! Problemele de natură medicală sunt probleme serioase care necesită asistenţă/consult specializat. Sugestiile date de utilizatorii TPU au doar o valoare orientativă şi în nici un caz nu exclud consultul profesional medical. Prin urmare vă recomandăm să apelaţi la personal medical specializat atât pentru diagnosticare, cât şi pentru tratament.
10 răspunsuri:
| darrio2007 a răspuns:

De la hamburgerii pe care ii mananci.

| CristiDinBucuresti a răspuns:

Pe noi ne intrebi? Nici nu te cunoastem, de ce te simti ca o legumă? Numai tu stii ce este in inima ta, nimeni.Mergi la medic daca te simti rau.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Esti indragostit.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Lipsa de diverse substante in organism. Incearca niste fructe, legume, niste lapte.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Incearca vitamine, fructe legume etc. daca nu functioneaza mergi la medicul de familie.

| Dana2103 a răspuns:

E o problema mintala
Lenea cronica chiar e o boala si se trateaza cu pastile
Consulta un psihiatru

| Alive99 a răspuns:

Poate suferi de depresie.
Sau pur si simplu este o stare trecatoare.

| tup3u a răspuns:

Fă și tu o salată dacă tot ești legumă laughing

| Kajun a răspuns:

Dacă ți-am ști stilul de viață poate te-am ajuta. Daca nu faci activități, nu mănânci, suferi. Și dormitul foarte mult te poate afecta.

| FabricantDeGunoi a răspuns:

E foarte probabil sa fi fost leguma de la nastere si sa nu iti fi dat seama