| Anoniq a întrebat:

Salut TPU, de ceva mai mult timp atunci când fac ceva, de exemplu mă joc un joc si simt acel efect de andrenalina îmi tremură mainile sau picioarele, acum cateva zile am fost la plimbare cu atv-ul, după ce am terminat în scurt timp a început să a îmi tremure picioarele, la aproape orice acțiune mai "palpitantă" sa zic așa încep să tremur, de la ce sa fie? Am Parkinson?

Atenţie! Problemele de natură medicală sunt probleme serioase care necesită asistenţă/consult specializat. Sugestiile date de utilizatorii TPU au doar o valoare orientativă şi în nici un caz nu exclud consultul profesional medical. Prin urmare vă recomandăm să apelaţi la personal medical specializat atât pentru diagnosticare, cât şi pentru tratament.
2 răspunsuri:
sadrian46
| sadrian46 a răspuns:

Ai adrenalină prea multă.

| Zuzu1991 a răspuns:

Cum era aia: e mult mai bine sa tremure dupa, nu inainte sau in timpul... jafului

pe scurt adrenalina e un drog prea puternic pentru tine