| Tataru_Ionut_2001 a întrebat:

De ceva timp am o problema, adesea scuip multă flegma si simt ca nu se mai termina, de parcă gâtul ar fi înfundat cu flegma tot timpul, de la ce ar putea fi?

Atenţie! Problemele de natură medicală sunt probleme serioase care necesită asistenţă/consult specializat. Sugestiile date de utilizatorii TPU au doar o valoare orientativă şi în nici un caz nu exclud consultul profesional medical. Prin urmare vă recomandăm să apelaţi la personal medical specializat atât pentru diagnosticare, cât şi pentru tratament.
2 răspunsuri:
| danbnz a răspuns:

Ce-ar fi sa te duci tu la doctor... crezi ca aici gasesti experti in flegme?

sadrian46
| sadrian46 a răspuns:

Este o secreție din zona gâtului, care se străduiea acolo să rezolve problema unei infecții locale. Saliva e una, flegma e alta.