| anonim_4396 a întrebat:

De dimineata m-am trezit cu o durere in partea dreapta, gen ma doare doar cand ma incordez, tin sa mentionez ca m-am apasat in locul acela si nu ma doare, ma doar doar cand ma incordez, tin sa mentionez ca am 15 ani si ieri am facut niste exercitii fizice [genoflexiuni, flotari, tractiuni etc] si am si febra musculara in tot corpul, poate fii si in partea dreapta tot febra musculara?

Atenţie! Problemele de natură medicală sunt probleme serioase care necesită asistenţă/consult specializat. Sugestiile date de utilizatorii TPU au doar o valoare orientativă şi în nici un caz nu exclud consultul profesional medical. Prin urmare vă recomandăm să apelaţi la personal medical specializat atât pentru diagnosticare, cât şi pentru tratament.
3 răspunsuri:
| sierra1 a răspuns:

"o durere in partea dreapta...m-am apasat in locul acela si nu ma doare"

păi decide-te mami, doare sau ba!

| IonNelutu a răspuns (pentru sierra1):

Am specificat, daca ma incordez ma doare, gen incordez abdomenul, atunci ma doare cand ma apas, dar cand am burta moale si ma apas nu ma doare, oricum cel mai sigur am febra musculara.

| sierra1 a răspuns (pentru IonNelutu):

"Alinx123 : cel mai sigur am febra musculara"

am ințeles, vrei să ne arați că ești un diagnostician beton