| JoJoJiTu a întrebat:

De două zile la rând chiar când mă trezesc incepe să imi curgă sânge din nas fără motiv, oare de ce?

Atenţie! Problemele de natură medicală sunt probleme serioase care necesită asistenţă/consult specializat. Sugestiile date de utilizatorii TPU au doar o valoare orientativă şi în nici un caz nu exclud consultul profesional medical. Prin urmare vă recomandăm să apelaţi la personal medical specializat atât pentru diagnosticare, cât şi pentru tratament.
4 răspunsuri:
| Adry05 a răspuns:

Poate anemie, dar oricum du-te la doctor neaparat.

| CuriousStuff a răspuns:

Probabil lipsa de vitamina k, sau alt factor de coagulare.
Daca se intampla spontan fara sa te scarpini sau sa-ti sufli nasul ai nevoie de un consult orl urgent.

| MarianMari1995 a răspuns:

Nu cred ca este nimeni în masura sa îsi dea cu parerea
Doar daca a patit cineva
Dar cel mai bine ar fi sa te duci la medic

| JoJoJiTu explică (pentru MarianMari1995):

Daca și in dimineața următoare tot la fel, voi merge, mulțumesc de răspuns.