| Cristi7Cristinel a întrebat:

De ieri a inceput sa ma doara burta (cam pe la ora 1:17).
Daca stateam intins pe pat sau pe scaun nu ma mai durea burta, dar ma durea capu. Deci daca nu ma durea burta, ma durea capu si invers...
Ieri am baut ceai de menta si am mancat niste smantana, si mi-a mai trecut putin durerea de burta si nu ma mai durea capul.
Dar dupa am vomitat tot ce am mancat ieri dimineata.
Azi dimineata cand m-am trezit nu ma mai durea asa tare burta, dar acum a inceput sa ma doara din nou burta sad
Precizez ca sunt baiat si am 13ani.
Please cine ma poate ajuta? Dau funda big grin
Va rog mult e urgent big grin

Atenţie! Problemele de natură medicală sunt probleme serioase care necesită asistenţă/consult specializat. Sugestiile date de utilizatorii TPU au doar o valoare orientativă şi în nici un caz nu exclud consultul profesional medical. Prin urmare vă recomandăm să apelaţi la personal medical specializat atât pentru diagnosticare, cât şi pentru tratament.
Răspuns Câştigător
| AmaliaAmi a răspuns:

Poate fi un inceput de gastrita, avand in vedere faptul ca ai vomitat ce ai mancat.Sau cel mai probabil ai mancat ceva stricat, care nu ti-a priit.Se mai intampla.Dar incearca sa nu il aglomerzi(StomacullaughingDupa ce ai patit.Incearca sa mananci lucruri usoare, gen:Iaurturi, ciorbe, supe, Etc... Sper sa iti treacabig grin