| Ronn09 a întrebat:

De ieri ma doare piciorul drept la genunchi. Cand stau normal cu el nu ma doare nici daca il tin drept dar cand de exemplu sutez la poarta ma doare sau cand fac o miscare brusca la picior. Am facut intindere de ligamente sau febra musculara? Ce ar trebui sa fac?

Atenţie! Problemele de natură medicală sunt probleme serioase care necesită asistenţă/consult specializat. Sugestiile date de utilizatorii TPU au doar o valoare orientativă şi în nici un caz nu exclud consultul profesional medical. Prin urmare vă recomandăm să apelaţi la personal medical specializat atât pentru diagnosticare, cât şi pentru tratament.
Răspuns Câştigător
| doctoressa a răspuns:

Trebuie sa mergi la un medic ortoped pentru consult si investigatii. http://www.i-medic.ro/analize/rezonanta-magnetica-nucleara

| Ronn09 explică (pentru doctoressa):

Cred ca da. Daca maine nu ma lasa atunci o sa ma duc.

1 răspuns: