| malina1922 a întrebat:

de o saptamana am fost operata de apendicita perforata. si trebuie sa tin regim. ce as putea manca in afara de cartofi piure si carne fearta, iaurt cu biscuiti, ceai amar?

Atenţie! Problemele de natură medicală sunt probleme serioase care necesită asistenţă/consult specializat. Sugestiile date de utilizatorii TPU au doar o valoare orientativă şi în nici un caz nu exclud consultul profesional medical. Prin urmare vă recomandăm să apelaţi la personal medical specializat atât pentru diagnosticare, cât şi pentru tratament.
Răspuns Câştigător
Brigaela
| Brigaela a răspuns:

Branza de vaci facuta in casa, compot facut in casa, zeama de spua de legume si carne.

4 răspunsuri:
| adriangabor92 a răspuns:

Da

| ღAnonimღ a răspuns:

Buna!
Orez (cu mai putina sare) si paine prajita. Eu asta mananc cand tin regim. Si imi plc ff ff mult.
Succes:*
Funitzabatting eyelashes daca iti place si tie!

| ganton a răspuns:

O balena big grin.

| ruxy_7824 a răspuns:

Pai nu stiu dar ceva usor care sa nu-ti pice greu. si eu m-am operat dar nu mai stiu ce mancam