| Fury12 a întrebat:

Salut TPU! De o zi am o durere foarte mare in spatele genunchiului. Când piciorul sta drept și se încordează mă doare foarte rău și nu pot merge.Precizez că nu m-am lovit sau am făcut vreun efort care sa ducă la aceasta durere.

Atenţie! Problemele de natură medicală sunt probleme serioase care necesită asistenţă/consult specializat. Sugestiile date de utilizatorii TPU au doar o valoare orientativă şi în nici un caz nu exclud consultul profesional medical. Prin urmare vă recomandăm să apelaţi la personal medical specializat atât pentru diagnosticare, cât şi pentru tratament.
Răspuns Câştigător
| Kindofkend a răspuns:

Am patit si eu, in caz ca faci sport probabil nu te-ai incalzit bine si acum suporti.
Daca nu iti trece in 2-3 zile trebuie sa te duci la medic

1 răspuns:
| Fury12 explică:

Da, dar știi ce as putea face sa nu mă mai doară? Am incercat sa merg sa fac exercitii dar nu îmi trece.